Artık o kadar fazlalaştı ki hayat mücadelesi dediğimiz şey insanlar gülmeyi dahi unuttu bu süreçte, otobüste metroda  iş çıkışı yüzü asık olmayan insan görmek oldukça zorlaştı. Her şeyden şikayetçi, hoşnutsuz olmaya başladık rahatsız olduğumuz günlük şeyleri bile söylerken o kadar katlanmaz oluyoruz  ki kibarca dahi ifade edemeyip işleri daha da karıştırıyoruz. Kısacası düşününce çok da çekilir bir halimiz yok :) Şimdi yok ya bu kadar da kötü  değil diyenler de vardır ama bir kaç kez işe gidip gelirken etraflarına bakarak lütfen bu dediklerimi bir düşünsünler ki bende öle olmadığını hep umut ediyorum.

En azından ben bu aralar çok karşılaştım bu şeylerle ve geçenler de artık gülmeye ihtiyacım olduğunu farkına vararak ne yapalım diye düşünürken Cem Yılmaz gösterilerini gördük ee bizim içinde biçilmiş kaftandı tabiri yerindeyse. Geçenlerde gittik bilet almak oldukça zor bir kaç hafta önce almanızı tavsiye ederim, zaten almış olduğunuz biletin hakkını oldukça geri alıyorsunuz :)

Yer maslak tim show center arabasıyla gidecek olanlar için en az bir saat önceden gitmenizi öneririm otopark sorun ama belki metro çıkışının oraya park etmeyi deneyebilirsiniz o saat pek trafikte bulunmuyor. Metro ile gitmek te oldukça kolay Şişhane-Hacıosman hattına binerek Darüşşafaka durağında inip Acıbadem hastanesi çıkışından çıkarsanız tam karşıya geçerek uaklaşık 200 metre yürüdüğünüzde görüceksiniz. Geç kalmayıp vaktinde giriniz eğer Cem Yılmaz sizden önce sahnede ise size takılması için büyük bir malzeme vermiş olursunuz dikkatinize :)

Esprileri anlatmam olmaz ama gülmeniz garanti :)

Lezzetli günler dilerim.