Burger pek bizim kültürümüzü yansıtmasa da çok sevildiği aşikar. McDonalds ile başlayan ve Burger King ile devam eden burger furyası her geçen gün artmaya devam ediyor.

Zaman zamanda olsa hepimiz mutlaka burger yiyoruzdur. Bu zamanlarda biraz olsun farklı bir burger tadı için Mano Burger‘i tercihlerinize eklemelisiniz. Bir tek Asmalı Mescit’teki Mano Burger’e gittim ancak bir kaç yerde daha şubesi bulunuyormuş. Asmalı Mescit’teki Mano Burger’in içerisinin dizaynı pek fazla fast food ortamını andırmıyor, hoşunuza gidebilecek sıcaklıkta. Burger çeşitliliği olarak çok fazla değil zaten var olan burgerlerde de genellikle içerikleri değişiyor, örneğin peynirleri gibi.

manoburger

Etleri daha bir Türk damak tadına uygun, ızgara kokusunu alabiliyorsunuz. Belirtilene göre standart burger 110 gram ancak double söylemekte mümkün ki oldukça doyurucu oluyor diyebilirim. Sanıyorum kola patates menüsü yok bunlar ayrı ayrı satılıyor. Diğer burgercilerden farklı olarak alkol alabilirsiniz burgerinizin yanında bir efes iyi olabilir :) Fiyatlarına gelecek olursak standart burgerler ortalama 13 TL double için ise ekstra 4.50 TL ödemeniz gerekiyor.

Lezzetli günler dilerim.

Adres : Asmalımescit Mah. Asmalımescit Sok. No:7 / BEYOĞLU
Tel: (212) 292 75 42
(İsitklal caddesinde Blogger’s ın olduğu sokaktadır.)