Her seferinde eti ızgarayı ne kadar sevdiğimi dile getiriyorum. :)  Yolu düşenler için bir yerden daha bahsetmek istedim, et ile arası iyi olup ta ızgara köfteyi sevmeyen yoktur sanırım. Eskiden köhne diyebileceğimiz ama lezzeti kulaktan kulağa yayılmış yerler vardı artık pek kaldımı bilmiyorum alış veriş merkezi zihniyeti biraz olayı değiştirmiş oldu zincir yerler açma mantığı ile de artık her yerde aynı markaları görür olduk. Bana kalırsa fazla yerleri olan markaların kaliteyi ve lezzeti tutturmakta zorluk çekiliyor.

Bundan farklı olarak ilk defa geçen yıl gittiğim olivium alış veriş merkezinde keşfettim Köfte-Piyaz’ı yeni gittiğim yerlerde ızgara denemeyi seviyorum. Kadırgalı Köfte-Piyaz’ ın alış veriş merkezi için hoş bir atmosferi var, köfte çeşitleri ve ızgaraları fazla ben bir çok köftesini tatdım. Sunu mu ve ilgileri gayet iyi köftelerin yanında gelen iç pilavının lezzetini başka bir yerde bulamadım doğrusu sadece bu menülerinde olsa söylenebilinir. Keşke bir kaşıktan daha fazla olsaydı diyorsunuz yerken. :) Kaşarlı köftesinde kaşarı çokça göremiyorsunuz yani pek farkı olmuyor normal köftesi ile lakin etin kıyma gibi dövülerek yapılan kasap köftesi ise oldukça lezzetli.  Piyaz sevenler için piyazını tavsiye ederim salataları ise biraz daha ufak doğranmış olmalarını tercih ederdim özellikle soğanlarının.

Mart’ta gittiğimde ismi değişmişti sanırım isim hakkından dolayı Kadırgalı Köfte-Piyaz olmuştu şubeleşeceklerini düşünüyorum umarım diğerleri gibi tatlarını bozmazlar.

Lezzetli Günler dilerim.

Adres : Olivium Outlet Center- Zeytinburnu

Tel : 0212 546 29 80

: 0212 510 23 24