Uygun Fiyatlı Yemek için Yemek Kulübü

yemek kulübü, istiklal caddesinde yemek, uygun fiyatlı yemek, körili tavuk, ucuz yemek

İstanbul’da acıktıysanız eğer, ee bide üstüne öğrencilik varsa yemek yemek bizi düşündürür ve çoğu kez imdada büfeler yetişir. İşte büfelerden farklı olarak yemek yiyeceğiniz, fiyatları istiklal caddesine göre oldukça ucuz olan bir yerden biraz olsun bahsetmek istedim.

İstiklal caddesinin tünele yakın kısmında darty elektronik mağazasının yanında eski martiz pastanesinin olduğu yerde yemek kulübü, mekanın dışı ve içi dekor olarak gayet güzel tarihi bir havası var, yemek kulübünde fiyatların uygun olması ve karın doyurmasından ötürü :) her daim kalabalık özellikle hafta sonları veya hafta içi akşamları gider gitmez yer bulmanız bir mucize, ısrarla oturacağım diyorsanız uzun bir süre beklemelisiniz ve  üstüne yemek kulübünde sizinle pek ilgilenmeyen garsonları çekmek zorundasınız. Oturmak için yer bulsanız da umarım sipariş verebilen şanslı kişilerdensinizdir. :)

Yemek Kulübü’ nün yemeklerine gelecek olursak, menüsü çok kalabalık değildir ama yiyebileceğiniz yeteri kadar seçenek vardır. Köri soslu tavuk, beğendili ızgara tavuk biftek, soya soslu tavuklu salata, çorba hatırladıklarımdan bir kaçı. Çorbası orta halliydi çok iyi diyemeyeceğim fiyat olarak gayet iyiydi 1,5 TL, körili tavuğu ise sosu lezzetli tavukları biraz büyük kesilmişti daha ufak kuşbaşı halinde olmuş olsaydı yemesi daha kolay olurdu yanındaki pilavı ise soğuk ve biraz kuruydu patates kızartması ise gayet sıcak ve güzeldi, soyalı salatalarını gayet başarılıydı servisi iyi ve kullanılan sebzeler tazeydi. Fiyatları ise 7 TL civarındaydı. Yolunu hafta içi öğlen saatlerinde o taraflara giderse uygun bir yemek için tavsiye ederim yemeğinizden sonra üstüne birde yakınlardaki mandabatmaz türkkahvesini içmenizi öneririz.

 

Gününüz lezzetli olsun.

Adres : Tünele gelmeden önce ,

eski Markiz Pastanesi‘nin olduğu yerde,

yanında Darty bulunmakta.
Beyoğlu, İstanbul